علی طالبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل در خصوص اخبار منتشر شده در بعضی از رسانه‌ها با موضوع انهدام باندی با عقاید و باورهای شیطانی در تجمع ارتفاعات جاده هراز گفت: 

بر اساس اعلام نهادهای امنیتی از چند روز گذشته تردد خودروهای شخصی از انواع مختلف و از برخی نقاط کشور به منطقه مذکور تردد داشته‌اند، گزارش شد.

وی اظهار کرد: این افراد که در فضای مجازی گروهی تحت عنوان طبیعت گردی داشتند، در پوشش تور طبیعت گردی این تجمع را ساماندهی کرده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب آمل با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع، دادستانی شخصاً در محل مورد نظر حاضر شد بیان کرد: زمانی که به محل مذکور رسیدیم با کمپ‌ها و چادرهای بسیار بزرگ و مردان و نی مواجه شدیم که ظاهر بسیار نامناسبی داشتند.

طالبی تصریح کرد: همچنین در محل موردنظر لوازمی مرتبط با عقاید و باورهای شیطانی، مقادیر بسیار زیادی مشروبات الکلی و انواع مواد مخدر، تعدادی سگ از نژادهای گوناگون کشف و چند خودرو نیز در این رابطه توقیف شد.

وی اظهار کرد: این افراد با نصب دوربین، تردد خودروها را زیر نظر داشتند و با تشکیل یک تیم امنیتی مانع ورود افراد ناشناس به محل تجمع خود می‌شدند.

دادستان عمومی و انقلاب آمل از بازداشت ١٠ نفر در خصوص این پرونده خبر داد و افزود: ١٠ نفر از افراد اصلی این باند و زن و شوهری که لیدر این باند بودند بازداشت شدند و برای انجام تحقیقات در اختیار نهادهای امنیتی قرار دارند.

طالبی در پایان گفت: هدف ما، انهدام این باند بود که انجام شد، همه افراد دخیل در این موضوع نیز شناسایی شدند و تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده ادامه دارد.

منبع: فارس


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: افراد ,تجمع ,امنیتی ,تردد ,باورهای ,باند ,دادستان عمومی ,نهادهای امنیتی ,طبیعت گردی ,جاده هراز ,تجمع ارتفاعات
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فانوس درمان فوبیا و وسواس و اختلال روان ارزانترین فروشگاه اینترنتی من و باز هم من... معرفی اسباب بازی های پسرانه برای گروه های سنی مختلف خــوابــ آلـوــدگی کالای برق مجتبی خدمات دارالترجمه شاعرانه ادارہ مصباح الھدیٰ